AGEL
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

logo
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İnşaat sektöründe öncü firma olma yolunda ilerleyen AGEL Şirketler Topluluğu, faaliyetine 2006 yılında Ankara’da başlamıştır. “Amaç; Büyümek değil, Sürekli olmak” anlayışı ile yola çıkan AGEL Şirketler Topluluğu bu anlayışın katkısıyla sektörünün önemli isimleri arasında yerini almayı başarmıştır. AGEL Şirketler Topluluğu; nitelikli toplu konut inşaatlarının yanı sıra, eğitim kurumu binaları, iş merkezleri, park ve rekreasyon inşaatları, yol inşaatları, altyapı inşaatları, çok katlı otopark binaları, askeri binalar, spor kompleksleri binaları başta olmak üzere inşaat ve taahhüt çalışmalarını yürütmektedir.

Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen AGEL Şirketler Topluluğu, 17 yıllık tecrübesi, 200'ü aşkın çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde kaliteli hizmetleri ile İnşaat Sektöründe pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir.

2006 yılından bu yana üstlenmiş olduğu taahhüt projelerini başarıyla yerine getiren AGEL Şirketler Topluluğu, prensipleri ve hedefleri doğrultusunda sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Misyonumuz

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Rekabet koşulları artan dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla, kalite politikamızla ve iş gücümüzle sektörde lider bir kuruluş olmayı sürdürmektir.

43
43
Tamamlanmış
Proje
17
17
Yıllık
Tecrübe
200+
200+
UZMAN
EKİP
100%
100%
KALİTE
GÜVENCE